Domy z Drewna Całoroczne

Z roku na rok ponownie coraz większą popularnością cieszy się drewno. Coraz więcej osób decyduje się na wybudowanie domu właśnie z tego materiału. Nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ domy z drewna całoroczne są funkcjonalne, energooszczędne, szybkie w budowie i co równie ważne, są piękne. Ogromną zaletą jest również fakt, że konstrukcje wykonane z drewna są zdrowe, ponieważ utrzymują szczególny mikroklimat dobrze wpływający na nasz organizm.

Domy z drewna całoroczne to doskonałe rozwiązanie jako dom mieszkalny lub jako domek letniskowy. Projekty są bardzo zróżnicowane a w ich szerokiej gamie pomysłów z pewnością odkryjesz coś dla siebie. W zależności od swoich potrzeb znajdziesz tu duże piętrowe domy rodzinne, jednopiętrowe lub z antresolą średniej wielkości, a także małe domki jednopomieszczeniowe. Jak widać domy z drewna całoroczne to fantastyczna opcja dla każdego.

Domy wykonane są z drewna świerku syberyjskiego. Ten gatunek drewna charakteryzuje się dużą wytrzymałością co zagwarantuje trwałość całej konstrukcji. Dzięki impregnacji drewna, domy będą miały zapewnioną ochronę przed wnikaniem wilgoci. Domy z drewna całoroczne posiadają izolację termiczną aby zachować komfort cieplny wewnątrz budynku. Ocieplenie wykonane zostało z wełny mineralnej, która jest najlepszym rozwiązaniem do obiektów tego typu. Drewniane drzwi i okna, do których zamontować można okiennice zewnętrzne dodają domkowi wiele uroku. Zadaszony taras to kolejny z atutów jakie posiadają domy. Będzie on doskonałym miejscem na spotkania z przyjaciółmi czy rodzinne obiady w ciepłe dni, a dach ochroni Cię przed drobnymi opadami deszczu czy silnymi promieniami słonecznymi. Drewniane domy to fantastyczna i zdrowa alternatywa dla domów murowanych. 

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.