Domy z Drewna Całoroczne – Ceny

Całoroczne domy nie muszą być tylko i wyłącznie wykonywane z cegieł. Świetnie nadającym się do tego surowcem może być także drewno. Całoroczne domy z drewna nie ustępują w niczym tradycyjnym konstrukcjom murowanym, nawet ceny oscylują na podobnym poziomie.

Całoroczne domy z drewna oprócz przystępnej ceny charakteryzują się rewelacyjnym wyglądem, jednak jak się okazuje to nie wszystko. Domy całoroczne z drewna wykonywane są najczęściej z gatunków charakterystycznych dla klimatu surowego. Niska temperatura oraz suche powietrze sprawiają, że drzewo przyrasta wolno, co rekompensują trwałe i elastyczne włókna. Co prawda ceny całorocznych domów z drewna budowanych przy użyciu standardowej sosny mogą być niższe, jednak jak się okaże po kilku latach z pewnością nie tak wytrzymałe. Ciekawostką jest również to, że wnętrze domu, budowanego przy wykorzystaniu gatunków obszarów chłodniejszych np. świerku syberyjskiego, jest bardzo sterylne. Szacuje się, że czystość jest porównywalna z tą w sali operacyjnej. Domy z drewna są więc świetnym rozwiązaniem dla alergików oraz osób cierpiących na schorzenia układu oddechowego.

Decydując się całoroczny dom z drewna, jego cena będzie niższa nie tylko ze względu na tańsze elementy niezbędne do budowy, czy szybszy montaż, ale także w związku z brakiem chorób mieszkańców, dzięki czemu z pewnością można zaoszczędzić odrobinę.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.